Naleśniki wytrawne

wyt

1. ser + dodatkowe składniki wg uznania
12,00 zł
2. ser, pieczarki, salami, kukurydza
23,00 zł
3. ser, pieczarki, szynka, kukurydza, ananas
23,00 zł
4. ser, pieczarki, szynka, kukurydza, cebula, papryka
23,00 zł
5. ser, szynka, brokuły, camembert, kukurydza, słonecznik 
23,00 zł
6. ser, pieczarki, kurczak, kukurydza, feta, ananas
24,00 zł
7. ser, pieczarki, kurczak, kukurydza, cebula, papryka
24,00 zł
8. ser, brokuły, kurczak, kukurydza, pieczarki
24,00 zł
9. ser, kurczak, oliwki, camembert, słonecznik, brokuły 
24,00 zł
10. szpinak, camembert, kurczak, słonecznik, feta
24,00 zł
11. szpinak, sery pleśniowe, kurczak, brokuły, oliwki
25,00 zł
12. szpinak, camembert, mięso mielone, feta
25,00 zł
13. szpinak, ser, pieczarki, mięso mielone
25,00 zł
14. mięso mielone pikantne, ser, papryka, cebula
25,00 zł
15. sery pleśniowe, ser, brokuły, szpinak, pestki dyni 
24,00 zł
16. ser, szpinak, feta, brokuły, pieczarki, pomidor 
23,00 zł
17. tuńczyk, szpinak, feta, pomidor
28,00 zł
18. tuńczyk, ser, pieczarki, ogórek korniszony, cebula
28,00 zł
19. łosoś, szpinak, sery pleśniowe, pestki dyni 
28,00 zł
20. łosoś, camembert, pieczarki, ser, cebula, pomidor 
28,00 zł

Dodatki:

łosoś, tuńczyk
12,00 zł 
sery pleśniowe, kurczak 
7,00 zł
pieczarki, szpinak, ser żółty, feta, szynka, papryka, cebula, kukurydza, oliwki
4,00 zł
słonecznik, pomidor
3,00 zł

Sosy:

czosnkowy, pomidorowy, koperkowy
3,00 zł

Ciasto naleśnikowe:

pszenne → cena podstawowa 
gryczano – razowe → dopłata
4,00 zł

Świeżo wyciskane soki naturalne:

jabłko, marchew, pomarańcza
 17,00 zł 
marchew, jabłko, brzoskwinia
 17,00 zł 
jabłko, brzoskwinia 
 17,00 zł 
jabłko, cytryna, mięta 
 17,00 zł 
pomarańcza 
 19,00 zł 
pomarańcza, grejpfrut 
 19,00 zł 
burak, marchew, imbir, pomarańcza 
 17,00 zł 
szpinak, jabłko, imbir, ananas 
 17,00 zł 
burak, jabłko, imbir, cytryna 
 17,00 zł 

Napoje ciepłe:

kawa czarna  
7,00 zł
kawa biała 
8,00 zł
cappuccino 
8,00 zł
kawa macchiato
10,00 zł
espresso  
7,00 zł
herbata 
7,00 zł

Napoje zimne:

soki Tarczyn (jabłko, pomarańcza, multiwitamina, grejpfrut, czarna porzeczka)  
6,00 zł
woda mineralna
4,50 zł
Opakowanie do naleśnika na wynos
2,50 zł